ماهان بهرام خان برای اولین بار در سالن “میلاد نمایشگاه بین المللی” روی صحنه رفت

aماهان بهرام خان برای اولین بار در سالن “میلاد نمایشگاه بین المللی” روی صحنه رفت. این خواننده سال گذشته کنسرتی را در سالن “اریکه ایرانیان” برگزار کرده بود و این بار بزرگترین سالن کنسرت پایتخت را برای میزبانی از مخاطبانش انتخاب کرد. ماهان بهرام خان که پس از انتشار آلبوم “یک و یازده دقیقه “در زمینه ارائه تک قطعاتش از طریق فضای مجازی فعال ظاهر شده بود، برای این برنامه هم منتخبی از این قطعات و کارهای آلبومش را خواند. ماهان کنسرتش را با قطعه ی “بگو مگو” آغاز کرد و به عنوان اولین جمله گفت: “اگر انرژی خود را تا پایان شب حفظ کنید قول می دهم امشب به عنوان یک شب خاطره انگیز برای همه ی ما ثبت شود.”

او در ادامه قطعات “اشتباه” و”خاطرات” را خواند که در این کارها سولوی گیتار الکتریک همراهی خوبی با خواننده و ارکستر داشت. ماهان بهرام خان در این کنسرت از لحاظ اکت و صحنه گردانی چندین پله بهتر از اجرای قبلی خود ظاهر شد و مشخصاً روی این بخش ها به خوبی برنامه ریزی کرده بود. همچنین در تک قطعات و کارهای آلبوم او، فضای الکترونیک غالب است اما به خوبی توانست این کارها را به صورت آکوستیک و با همراهی نوازندگان گروهش اجرا کند. از جمله تنظیم های آکوستیک و جدید کارهای ماهان در قطعه “یک و یازده دقیقه” بود که در این کار سولوی ساکسفون و همچنین تغییر ریتم های درامز باعث ایجاد جذابیت در کار شده بود.

ماهان بهرام خان در این کنسرت یک نوازنده ی مهمان هم داشت. “پریا قاسم خانی” فرزند “بهاره رهنما” و “پیمان قاسم خانی” در این کنسرت به عنوان نوازنده ساز فلوت روی صحنه حاضر شد. او همچنین در قطعه ” لالایی” دوئت شنیدنی پیانو داشت و معرفی او و خوانواده اش با تشویق های حضار همراه شد. پس از اجرای قطعات “چه ساده” و “حیف” که با تکنوازی جیم بی همراه بود، فضای سالن با “چه ساده”، “سپردم تورو” و “صدای پات” کمی عاشقانه تر شد.

بهرام خان در این کنسرت میزبان چهره های سرشناسی نظیر “بهاره رهنما”، “پیمان قاسم خانی”، “علی شوکت”، “سعید مدرس“، “امیرحسین کاشانیان”، “نیوشا ضیغمی“، “یاحا کاشانی”، “پرستو صالحی“، “شایان مجیدی”، “احسان حق شناس”، ” حامد کولیوند”، “فرهاد مجذوب”، “سپهر بیگلری”و “میلاد باقری” بود. کنسرت این خواننده با همت شرکت “صوت آوای هنر” به مدیریت “محمد جلیل پور” برگزار شد.